19sty

Kolekcja rowerów Kellys 2021 ruszyła na dobre. Kolejne dostawy za nami

Dziś pragnę Wam przedstawić jeden z wielu rozdziałów nowej kolekcji Kellys 2021, a są nim rowery miejskie. Przepiękna aura za oknem zachęciła mnie do przedstawienia dosyć nietypowo równie pięknych modeli rowerów miejskich. Konkretnie są nimi Royal Duch w wersji Black oraz Menthol. Cóż można oczekiwać od rowerów miejskich? No właśnie, odpowiedź na to pytanie w dalszej części blogu.

Pierwsze wrażenie…

Wystarczy tylko jedno spojrzenie, aby rowery urzekły nas swoją elegancją. Zazwyczaj rowery miejskie nie wyróżniają się od pozostałych, prócz komfortem jazdy. Tutaj jest inaczej. Dodatkowo producent zadbał o szczegóły.


Na pierwszy rzut rama. Podwójna z niskim przekrokiem zarówno w wersji damskiej jaki i męskiej idealnie łączy ze sobą świetny styl z komfortem. Co za tym idzie, przekładanie nogi przed siodełkiem odbywa się z jeszcze większą gracją. Natomiast podwójna rurka ramy nie tylko wysmukla rower, ale również nadaje sztywności dzięki czemu czujemy się jeszcze pewniej podczas jazdy.

Pełna osłona ramy pełni rolę zarówno ochronną jak również wpisuję się w mega styl. A takie szczegóły jak dzwonek, siodełko i chwyty dopełniają całości.

Dodatkowo odpowiednio dobrane kolory czynią modele istnie wyjątkowymi. Na takim rowerze na pewno zrobisz świetne wrażenie.

Ale, komfort i wygląd to nie wszystko…

Rowery zasługują na uwagę również pod kątem technicznym. Podstawową rzeczą, którą łatwo zauważyć jest niska waga jak na rower z pełnym osprzętem. Przede wszystkim zawdzięczamy to lekkiej aluminiowej ramie ze sztywnym widelcem. Uprzedzam pytanie, rolę amortyzatora pełnią tu opony o rozmiarze 28×2.00. Świetnie tłumią miejskie nierówności. A skoro jesteśmy już przy kołach, to naturalnie występują koła na aluminiowych piastach i obręczach.

Idąc tropem kół dochodzimy do napędu Shimano, a konkretnie piasty Nexus 7 w tylnym kole. To ona zapewnia płynną jazdę nawet na sporych miejskich wzniesieniach.

A teraz wisienka na torcie…

Bagażniki lakierowane są w kolorach odpowiednich modeli, ale to nie wszystko. Przede wszystkim z przodu mamy miejsce na elegancką kobiecą torebkę i męską aktówkę. A do ich przewozu posłużą piękny koszyk z materiału imitującego wiklinę w wersji dla kobiet oraz doczepiana do główki ramy platforma cargo w męskiej wersji.

Kolekcja rowerów Kellys 2021

Podsumowując, jeżeli szukasz roweru o niepowtarzalnym stylu, bardzo wygodnego i praktycznego. Jednocześnie chcesz nim dojeżdżać do pracy, sklepu lub wybrać się na piknik poza miasto. To propozycja idealna dla Ciebie. Myślę, że kolekcja rowerów Kellys 2021 odsłoniła kilka tajemnic. Dlatego zachęcam do dalszego śledzenia naszych postów.

Zapraszamy 🙂

Więcej zdjęć na naszym Facebooku

Zobacz również artykuł o rowerach elektrycznych EcoBike.